+420 602 530 314
Vestavěné skříně
Vestavěné skříně Vestavěné skříně na míru dokáží efektivně využít prostor a mohou se přizpůsobit jakémukoliv interiéru. Dokážeme vyřešit atypické prostory, jako zkosený strop v podkroví, výklenky, prostor za dveřmi apod.
Vestavěné skříně na míru
praktické a elegantní, přizpůsobené Vašemu vkusu
Nábytek na míru
Nábytek na míru Nepostradatelnou součástí interiéru jsou komody, kontejnery, stoly, knihovny, postele, toaletní stolky, botníky a věšákové stěny. Tyto prvky vyrábíme na míru z laminovaných konstrukčních desek dle Vašeho přání.
Veškerý nábytek na míru
splňte si svá přání originálním kusem nábytku
Kuchyně na míru
Kuchyně na míru Navrhujeme kuchyně dle Vašeho přání a potřeb. Staráme se, aby naše kuchyně bezchybně fungovaly, proto jsou vybavené nejlepšímí systémy výklopů a závěsů. Můžete si vybrat z velkého sortimentu pracovních desek.
Moderní kuchyně na míru
spojení praktického prostoru a současného designu

O MG - INTERIER s.r.o.

MG - INTERIER s.r.o. vznikla v roce 1993 jako společnost, která zajišťuje kompletní služby v oblasti atypických interiérů, od návrhu řešení až po výrobu a montáž. Jsme autorizovaným zástupcem společnosti INDECO CZ. Rozsah činnosti společnosti zahrnuje soukromé interiéry (rodinné domy, bytové jednotky), administrativní a veřejné budovy (podniky, pošty, banky), obchodní zařízení (restaurace, obchodní prostory).

Hlavní činností společnosti MG - INTERIER jsou truhlářské práce, zejména zakázková výroba vestavěných skříní, kuchyní, dětských pokojů, kanceláří a dalších dřevěných výrobků (terasy, podhledy, podbití, ploty, dřevostavby, podlahy, schody, vrata) včetně atypického nábytku, případně dalších jednotlivých prvků. Výrobními materiály jsou LPD, OSB desky, překližky, masivní dřevo, dýha, sklo, zrcadlo, lacobel, lacomat a doplňkově corian. V návaznosti na truhlářské práce naše společnost také zajišťuje malířské a natěračské práce.

Zakázky vyrábíme v obci Březová u Slušovic, v provozu, který je vybaven technologií pro zpracování aglomerovaných materiálů na bázi DTD, HPL, MDF, melamínformaldehydových folií, dýh a masivního dřeva.

  • Vestavěné skříně INDECO – zajišťujeme jako kompletní dodání „na klíč“, od návrhu po předání, i jednotlivé služby včetně výroby dle zadané dokumentace. Při zpracování zakázky úzkostlivě dbáme na splnění individuálních požadavků našich zákazníků.
  • Nábytek – vyrábíme a dodáváme dle požadavků zákazníků, architektů a designérů. Využíváme klasické i moderní materiály a nejmodernější technologické postupy.
  • Podlahy a koberce – zajišťujeme pokládku z nabídky renomovaných výrobců s možností atypických povrchových úprav.Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

Zpracovávám...

Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou *


Kontakty